Ücretlendirme Politikamız

  • Dava – Takip Ücretlendirmesi: Bursa Barosu’nun hazırlamış olduğu Avukat – Vekileden Arasındaki Tavsiye Niteliğinde En Az Ücret Çizelgesi ve Avukatlık Asgari Ücret Tarifesi baz alınarak davanın zorluğu, belge – bilgi yoğunluğu ve duruşma sıkılığına göre her bir dava – takip için ayrı ayrı belirlenecektir.
  • Sürekli Hukuki Danışmanlık: Bir yıllık sözleşme yapmak kaydıyla, 12 ay boyunca sabitlenmiş bir avukatlık ücreti karşılığında, bir çok hukuki hizmeti sunabiliyoruz.
  • Saatlik Ücretlendirme – Danışma: Verilen hukuki hizmetin belli bir konuya özgü olması, göreceli olarak kısa süreli bir çalışma gerektirmesi halinde Saat başına bir ücretlendirme ile sözlü hukuki danışmanlık veya sözleşme, belge vs. hazırlanması hizmetleri verebiliyoruz.
  • Proje başına Paket Ücretlendirme: Verilen hukuki hizmetin belli bir konuya özgü olması, göreceli olarak kısa süreli bir çalışma gerektirmesi ve verilecek hukuki hizmetlerin bir paket halinde verilebilmesi halinde Proje başına ücretlendirme uygulayabiliyoruz.
Puan
Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Average: 0]

Lütfen bizimle iletişime geçin.

Web sitemizde size mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
Kabul.
Privacy Policy