Hakkımda

Avukat Kemal USLU

1988 Konya-Yunak doğumludur. Yunak Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra Doğu Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde hukuk eğitimini tamamlamıştır. Hukuk fakültesinden mezun olduktan sonra avukatlık stajını başlatmıştır. Yaptığı avukatlık stajının ardından kurduğu Kemal USLU Avukatlık bürosuyla Bursa’da serbest avukatlık yapmaktadır.

Kemal USLU Avukatlık

Avukat Kemal USLU, kurduğu avukatlık bürosuyla Ceza Hukuku, Tazminat Hukuku, İş Hukuku, Sigorta Hukuku ve Medeni Hukuk (Boşanma ve Miras) başta olmak üzere birçok hukuk alanında avukatlık faaliyeti yürütmektedir. Uzun yıllardır faaliyetlerine Bursa’da başlamış olan avukatlık ofisimiz işimize duyduğumuz saygı, çalışmalarımızdaki titizlik ile müvekkillerimize en iyi ve doğru hizmeti en kısa sürede vermeyi hedeflemektedir. Müvekkillerimizin sorunlarını en hızlı ve en iyi şekilde çözüme kavuşturmak amacı ve isteğiyle tüm ofisimiz çalışmalarına devam etmektedir. Kaliteli hizmetin yanında müvekkillerinin sektörel ve/veya özel alanlarına özgü yenilikçi çözümler için doktrinsel çözümlemelerini de her daim araştırmasını yaparak, müvekkil memnuniyetini kazanmayı ilke edinen Kemal USLU Avukatlık, müvekkillerin ihtilaf içeren dava, sözleşme ve danışmanlık başta olmak üzere tüm hukuki taleplerine cevap vermektedir. Hukuki çözümlemelerinde hızlı, doğru, kalıcılığı ve kaliteyi ilke edinen Kemal USLU Avukatlık, faaliyette bulunduğu hukuk hizmetlerinde; vizyoner bakış açısı, saygı, disiplin ve meslek etik kurallarından taviz vermeden, sektöründe öncü bir kuruluş olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

 

Lütfen bizimle iletişime geçin.

Web sitemizde size mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.
Kabul.
Privacy Policy